Clarinet Factory s Alanem Vitoušem a Lenkou Dusilovou pro IMPUL

PRAHA, Dovolte mi, abych Vás jménem správní rady nadačního fondu IMPULS pozvala na každoroční benefiční Koncert pro IMPULS dne 18.dubna 2012 od 19.00hod. v divadle MINOR, Vodičkova 6, Praha 1...

Vážení přátelé nadačního fondu IMPULS, od založení nadačního fondu uplyne v dubnu 12 let.

Za tuto dobu se nám podařilo rozdělit nadační příspěvky ve výši takřka 11 miliónů korun.

Namátkou jmenujme projekty z roku 2011 : podporu fyzioterapie v MS centru Praha 2 ve výši 540.000,-Kč, podporu psychoterapie v MS centru v Praze 2 a v Plzni ve výši 931.000,-Kč, podporu vybavení MS centra v Praze 2 ve výši 3.300.000,-Kč, podporu vybavení Domova sv. Josefa v Žirči ve výši 160.000,-Kč a další projekty, které budou podrobně uvedeny ve výroční zprávě za r. 2011.

Pro mnohé nadační fondy byl loňský rok velmi nepříznivý, proto jsme velmi rádi, že Impuls patřil v loňském roce mezi ty fondy, jimž se podařilo podpořit nejvíce projektů za dobu jeho trvání.

Tato podpora by se však bez Vašeho přispění, Vaší pomoci a Vaší iniciativy nemohla uskutečnit!

Dovolte mi, abych Vás jménem správní rady nadačního fondu IMPULS pozvala na každoroční benefiční Koncert pro IMPULS dne 18.dubna 2012 od 19.00hod. v divadle MINOR, Vodičkova 6, Praha 1.

V rámci benefice na něm posedmé vystoupí náš tradiční partner Clarinet Factory s Alanem Vitoušem a hostem Lenkou Dusilovou.

Vstupenka na koncert v ceně 290,-Kč může být spojena s dobrovolným darem ve prospěch nadačního fondu IMPULS. Pokud využijete tohoto spojení, bude Vám vystavena darovací smlouva v hodnotě Vašeho celkového daru.

Výtěžek koncertu bude použit na podporu psychoterapie pacientů s roztroušenou sklerózou mozkomíšní v MS centrech po celé republice v souladu se statutem našeho nadačního fondu.

Vzhledem k tomu, že patříte mezi vážené dárce Nadačního fondu IMPULS a v minulosti jste s námi spolupracovali, chtěli bychom Vás požádat o laskavé zvážení, zda i v letošním roce můžete náš nadační fond IMPULS podpořit.

Děkujeme Vám a těšíme se s Vámi na koncertě naviděnou!.

Jana Vojáčková, výkonná ředitelka nadačního fondu IMPULS

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email