Search
Close this search box.

Era osobní účet zvýhodňuje zdravotně znevýhodněné občany

Zdravotně znevýhodněním je účet veden za snížený poplatek, navíc každý měsíc mají jeden výběr hotovosti na obchodních místech Poštovní spořitelny zdarma...

Era osobní účet poplatkově zvýhodňuje handicapované občany. Zdravotně znevýhodněním je účet veden za snížený poplatek, navíc každý měsíc mají jeden výběr hotovosti na obchodních místech Poštovní spořitelny zdarma.

„Od začátku letošního roku došlo ke změně podmínek pro získání státní podpory poskytované firmám zaměstnávajícím zdravotně postižené pracovníky. Vyhláška nově podmiňuje žádost o tuto podporu zasíláním mzdy znevýhodněným zaměstnancům na běžný účet nebo poštovní poukázkou,“ připomíná Tomáš Suk, výkonný manažer segmentu Poštovní spořitelny, který je zodpovědný za segment Zralý věk „Podpora handicapovaných je v České republice celkově velmi slabá. Je až zarážející, že banky ve svých výhodách úplně zapomínají na skupinu zdravotně postižených. O to víc mě těší, že právě u nás ctíme pravidla společenské odpovědnosti a snažíme se sociálně a zdravotně znevýhodněným občanům pomáhat. Proto jsme vytvořili speciální koncept s názvem Era pomáhá, který podporuje projekty motivující k dlouhodobému rozvoji společnosti,“ říká Martin Kovář, ombudsman Poštovní spořitelny.

Era osobní účet nabízí handicapovaným vedení účtu za snížený poplatek ve výši 8 korun a také jeden bezplatný výběr hotovosti měsíčně na obchodních místech Poštovní spořitelny. Mezi další výhody patří například bezplatné zřízení a vedení služeb internetového bankovnictví včetně elektronického výpisu.

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email