Hledají se nové ženské tváře do týmu Srdcerváčů!

NFOZP vyhlašuje výběrové řízení na místa „Srdcerváček“. Ideální kandidátka by měla být nadšená, komunikativní, ochotná se podělit o svůj životní příběh a prezentovat ideály Srdcerváčů v médiích. Podmínkou je uživatelská znalost práce na PC s internetem a moderními technologiemi.

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) vyhlašuje výběrové řízení na místa „Srdcerváček“ – tváří jedné z mediálně nejúspěšnějších kampaní v ČR. Rvát se celým srdcem má cenu nejen za dobrou věc, ale také za své vlastní sny. Netradiční neziskový projekt s názvem Srdcerváči umožňuje obojí najednou.

Hledáme 6 žen

Které mají chuť dokázat něco neobyčejného a stát se tváří týmu Srdcerváčů. Získáte zkušenosti v atraktivním projektu a především šanci najít zajímavou práci i po ukončení projektu.

Ideální kandidátka: by měla být nadšená, komunikativní, ochotná se podělit o svůj životní příběh a prezentovat ideály Srdcerváčů v médiích. Podmínkou je uživatelská znalost práce na PC s internetem a moderními technologiemi. Znalost administrace webů a sociálních sítí, popř. grafického softwaru je velkou výhodou, nikoli ale nutnou podmínkou…

…. a splňovat alespoň jedno další kritérium:

  • žena – absolventka VŠ nebo SŠ (maximálně 2 roky od ukončení studia)
  • žena – matka s malými dětmi
  • žena – samoživitelka
  • žena – ve věku 35–45, která díky své diagnóze má výpadek z práce min. 3 roky
  • žena – ze skupiny menšin
  • žena – ve věku 55+

Dále uvítáme dobré vyjadřovací a stylistické schopnosti v mluvené i písemné formě, zkušenosti s psaním textů na webu i do tiskovin.

Jedná se o práci na částečný úvazek v období 1. 5. – 30. 11. 2015. Přesný rozsah spolupráce a konkrétní náplně práce budou dohodnuty individuálně dle schopností a možností vybraných kandidátek.

Pokud vás nabídka zaujala a myslíte si, že jste dobrá v jednom nebo i více z uvedených oborů, na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis, stručný motivační dopis (max. 1 A4) a aktuální foto na email: dolezalova@nfozp.cz Do předmětu napište heslo „Chci být Srdcerváčem“. Bližší informace o projektu můžete nalézt na www.srdcervaci.cz. Pozor!!! Přihlášky přijímáme do 28. 2. 2015 !!!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email