Šťastní rodiče navzdory eresce

four-leaf-clover-1892660_960_720

Už jen dva týdny můžete zasílat tři fotografie (před rodičovstvím, z období “očekávání” a po narození potomka) a soutěžit o relaxační pobyt v lázních pro dva dospělé a dvě děti.

V návaznosti na loňskou soutěž “Jak mi ereska změnila život“, do níž účastníci posílali své krátké videopříběhy, letos pořádáme další ročník. Tentokrát očekáváme krásné fotografie z vašeho rodinného alba.

Téma rodičovství jsme zvolili, abychom ukázali lidem s roztroušenou sklerózou a celé veřejnosti, že ani tato zákeřná choroba nemusí být na překážku v záměru  založit rodinu. Chceme poukázat mimo jiné na to, že pro maminky s ereskou nemusí být těhotenství strašák, a že i s tímto typem onemocnění může každý „fungovat“ jako rodič.

Ať už jste máma nebo táta s ereskou, vychováváte děti v páru nebo “single”, je soutěž určena právě vám.

Stačí, když nám do 20. září 2020 pošlete tři fotografie. Vůbec nevadí, pokud jste už jako rodič dospěl do věku prarodiče – posílat můžete fotky třeba i s dospělými potomky.

  • První z kterékoli doby, než jste se stali rodiči (z vlastního dětství, promoci, svatby atp.)
  • Druhou z doby, kdy jste čekali děťátko
  • Třetí z období aktivního rodičovství

Stejně jako loni máme pro výherce krásnou cenu – týdenní pobyt v lázních Teplice pro dva dospělé a dvě děti, během kterého se krásně zrelaxujete a obohatíte o nové zážitky. Kdo ví, třeba vznikne nový materiál pro další ročník soutěže 🙂

Fotky posílejte do 20. září 2020 na adresu soutez@inspirante.cz

Do emailu, prosím, uveďte plná jména osob na fotografiích a město, ze kterého jste. Výsledky vyhlásíme v listopadu 2020.

Všechny zaslané fotografie, včetně jmen osob na nich zdokumentovaných, budou moci být použity na www.aktivnizivot.cz a k propagaci projektu na sociálních sítích, v médiích nebo při veřejných projekcích.

Máte nějaké dotazy? Napište na email info@aktivnizivot.cz

Těšíme se na Vaše fotografie!

Pořadatelem soutěže je Aktivní život.cz ve spolupráci se společností Merck, spol. s r. o.

Ceny do soutěže věnuje nezisková organizace Revenium, z. s.

Mediálním partnerem je online magazín Insprirante.cz

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email