Search
Close this search box.

Hejbni kostrou pro lidi s roztroušenou sklerózou!

6630a65ea3483340755124

Sportovně relaxační ČEZ Areál Vltava v Českých Budějovicích ožije 18. května již čtvrtým ročníkem benefiční akce beach volejbalového turnaje Hejbni kostrou pro lidi s roztroušenou sklerózou, který pořádá nezisková organizace Roska České Budějovice.

Letošní turnaj přátel, kamarádů, partnerů a podporovatelů Rosky České Budějovice, pacientské organizace podporující lidi s roztroušenou sklerózou, propukne v 9.00 a vítězný tým se může těšit na krásný putovní pohár, ceny od spol. Mercedes Benz Group, vouchery na virtuální realitu od spol. Virtual Lab, vouchery na EMS trénink od spol. Body Express.

Na účastníky také čeká nealko občerstvení a fanoušci a podporovatelé soutěžních týmů mohou využít bohaté atrakce, který areál nabízí – dětské či workoutové hřiště, parkurové překážky nebo venkovní posezení.

“Přihlášených je téměř 20 týmů, z čehož máme obrovskou radost a velmi děkujeme účastníkům a všem, kteří jakkoliv pomohli a pomáhají i nadále. Bez vás by to nešlo!” dodává ředitelka Rosky České Budějovice, Bc. Věra Švábová.

Výtěžek akce bude použit na rehabilitaci lidí s roztroušenou sklerózou a provoz MS centra Rosky České Budějovice.

Veškeré informace o akci i organizaci najdete na www.roska-cb.cz, FB, IG, YouTube

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email