Search
Close this search box.

Nominujte svého zdravotně postiženého zaměstnance na cenu Zaměstnanec roku!

Až do do 15. září 2012 můžete nominovat dva své zaměstnance, kteří jsou osobami se zdravotním postižením na cenu Zaměstnanec roku...

Až do do 15. září 2012 můžete nominovat dva své zaměstnance, kteří jsou osobami se zdravotním postižením na cenu Zaměstnanec roku.

Soutěž pořádá Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením, ve spolupráci s vydavatelstvím Economia, Sdružením automobilového průmyslu, CZECH TOP 100, Tiskovou agenturou Mediafax, společností LMC a Všeobecnou zdravotní pojišťovnou.

Přihlašovací formulář najdete ZDE

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích. První kategorií je Zaměstnanec roku z chráněného trhu práce a druhou kategorií je Zaměstnanec roku z běžného trhu práce.

Ukažte svojí nominací, jak si svého kolegy, který je zdravotně postižený, vážíte a jak je jeho práce pro vaši společnost či organizaci důležitá!

Víte, že tým, ve kterém pracuje člověk se zdravotním postižením:

  • bývá výkonnější, než tým zdravých zaměstnanců!
  • je v něm méně absencí kvůli krátkodobým nemocem!
  • je v něm lepší sociální klima!

Vyhlášení soutěže proběhne 23. října 2012 v Primátorské rezidenci v Praze. Každý z vítězů získá originální cenu, kterou speciálně pro soutěž Zaměstnanec roku vytvoří skláři společnosti Crystalex z Nového Boru, lázeňský pobyt uzpůsobený na míru diagnóze vítěze v Lázních Vráž a mnoho dalších cen, které do soutěže věnovali držitelé ochranné známky Práce postižených.

Na myšlenku vyhlásit soutěž o nejlepšího zdravotně postiženého Zaměstnance roku přivedl Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním (NFOZP) postižením fakt, že stojí za to nejen zviditelňovat samotné kvalitní zaměstnavatele osob se zdravotním postižením a jejich produkty, ale také jejich zaměstnance.

Letošní ročník navazuje na první ročník, který proběhl v roce 2011 a byl vyhlášen pouze pro zaměstnance držitelů ochranné známky Práce postižených.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email