Close this search box.

PRÁCE PRO OZP – PRÁCE Z DOMU

Pro náš tým podpory Webmium (www.WEBMIUM.com je nástroj na tvorbu interaktivních webových prezentací pro malé a střední firmy, jednotlivce nebo neziskové organizace) hledáme vhodné adepty na pozici administrátor web stránek...

ADMINISTRÁTOR WEBOVÝCH STRÁNEK PRO ZÁKAZNÍKY Z ŘAD MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKATELŮ – Tapiko, s.r.o.

Pro náš tým podpory Webmium (www.WEBMIUM.com je nástroj na tvorbu interaktivních webových prezentací pro malé a střední firmy, jednotlivce nebo neziskové organizace) hledáme vhodné adepty na pozici:

ADMINISTRÁTOR WEBOVÝCH STRÁNEK PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY

PRÁCE PRO OZP- PRÁCE Z DOMU

OČEKÁVÁME:

  • Komunikační schopnosti, logické myšlení
  • PC gramotnost (MS Word, Excel, Outlook)
  • Schopnost naučit se efektivně pracovat s webovým editorem www.webmium.com
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, pozitivní myšlení
  • Výhodou jsou zkušenosti z práce v on-line prostředí, tvorbou webových stránek, grafiky, SEO a PPC reklamy
  • Vhodné pro osoby se zdravotním postižením OZP – invalidita 1.-3. stupně, nezahrnuje osoby se zdravotním znevýhodněním

NABÍZÍME:

  • Práce z domu, vhodné pro OZP, připojení na internet a PC podmínkou
  • Fixní plat + motivační složka
  • Možnost práce i na částečný úvazek
  • Perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Nabídka je platná po celé ČR, zaměstnavatel Tapiko s.r.o, Týnská 632/10, Praha 1

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Tvorba a správa webových stránek pro klíčové zákazníky z řad malých a středních podnikatelů prostřednictvím JEDNODUCHÉHO administračního rozhraní v nástroji www.webmium.com, dle zadání
  • Komunikace s klienty, zjišťování jejich potřeb, pomoc při tvorbě textů, obrázků, designu, …
  • Optimalizace webových stránek prostřednictvím klíčových slov – zadávání v administračním rozhraní

Pokud Vás pozice oslovila, prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu na: office@nexum.cz.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu či dalších materiálů společnosti Tapiko s.r.o.. (nexum Trilog a.s.) dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.