5. charitativní ples Oblastní charity Červený Kostelec

V sobotu 9. listopadu 2013 se v sále červenokostelecké sokolovny již popáté uskuteční charitní ples, který bude opět milým setkáním nejen pracovníků Oblastní charity Červený Kostelec, ale jsou přizvány i ostatní charity v regionu, příznivci a podporovatelé Oblastní charity Červený Kostelec. Hlavním hostem večera bude mladý taneční pár Václav Masaryk s Klárou Chovančíkovou. Václav Masaryk je známý svou účastí ve dvou ročnících taneční televizní soutěže StarDance. V roce 2010 tančil s Monikou Absolonovou a umístili se na třetím místě.

V sobotu 9. listopadu 2013 se v sále červenokostelecké sokolovny již popáté uskuteční charitní ples, který bude opět milým setkáním nejen pracovníků Oblastní charity Červený Kostelec, ale jsou přizvány i ostatní charity v regionu, příznivci a podporovatelé Oblastní charity Červený Kostelec. Ti všichni přijdou za kvalitní zábavou s dobrým občerstvením a současně přispějí na péči v Hospici Anežky České a Mobilním hospici Anežky České.

Hlavním hostem večera bude mladý taneční pár Václav Masaryk s Klárou Chovančíkovou. Václav Masaryk je známý svou účastí ve dvou ročnících taneční televizní soutěže StarDance. V roce 2010 tančil s Monikou Absolonovou a umístili se na třetím místě. V roce 2012 tančil s Barborou Polákovou a společně získali 4. místo v soutěži StarDance. Se svou současnou taneční partnerkou Klárou Chovančíkovou se Václav Masaryk věnuje latinsko-americkým tancům a úspěšně vystupují na domácích i zahraničních soutěžích. Na charitním plese předvedou své umění ve čtyřech tanečních vstupech během večera. K tanci a poslechu zahraje taneční hudba Relax Band pro vedením Jana Drejsla. Ozdobou plesu bude bohatá tombola. Je připraveno i chutné pohoštění.

Předprodej vstupenek je zajištěn v Informačním centru – CA SUR s.r.o. v Červeném Kostelci (v Havlíčkově ulici naproti Penny). Zbylé vstupenky budou k prodeji před plesem. Vstupné 90 Kč, místenka 20 Kč.

Eva Wagenknechtová, www.ochck.cz

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email