Search
Close this search box.

Ingrid Menky & Band společně vystoupí na benefičním koncertu ROZTROUŠENĚ SPOJENI

concert-768722__340

V Novoměstské radnici v Praze 2 bude dne 24. října 2019 od 18,30 hodin koncert spojen s vernisáží obrazů slovenské malířky Henriety Rojkové a benefiční akcí české firmy BON BON. Výtěžek koncertu bude použit na podporu registru ReMuS.

Koncert, který je pořádán pod záštitou starostky Městské části Praha 2 Mgr. Jany Černochové, bude ve znamení česko-slovenského spojení. Večerem bude provázet česko-slovenská moderátorská dvojice Libor Matouš a Erik Michálek. Nadační fond IMPULS, který registr ReMuS od jeho vzniku v roce 2013 spravuje a provozuje, jej financuje z vlastních zdrojů a výtěžek koncertu bude směřovat právě na podporu jeho rozvoje. „Šest let provozu registru ReMuS, do kterého je dnes zapojeno takřka 16 000 pacientů z předpokládaného celkového počtu 20-22 tisíc v České republice, ukázalo, jak potřebná a důležitá jsou data z reálné klinické praxe zejména pro lékaře, pacienty a státní instituce,“ řekla Jana Vojáčková, ředitelka registru ReMuS.

Ingrid Menky & Band připravili multižánrové hudební vystoupení spojené s tanečním doprovodem. „Myšlienku registra by sme chceli podporiť aj na Slovensku. Náš dar v podobe benefičného koncertu je začiatkom našiej vzájomnej spolupráce,“ prozradila Ingrid Menky, hlavní protagonistka koncertu.

Nezapomenutelný hudební večer zpestří doprovodný program. Na vernisáži obrazů spojené s benefičním prodejem děl pod názvem „Umenie spája“ slovenské malířky Henriety Rojkové si přijdou na své milovníci kombinované techniky s využitím taveného benátského skla a plátkového zlata. Česká rodinná firma BON BON představí originální českou recepturu kvalitní čokolády s mottem „No stress, no RS“ a doplní ji benefiční nabídkou svých výrobků.

Informace o vstupenkách a katalogu obrazů jsou k dispozici na www.nfimpuls.cz a https://www.facebook.com/nfimpuls/.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email