Přispějte na “kouzelnou váhu” RS centru při VFN

váha

Rádi bychom Vás touto cestou poprosili o pomoc s pořízením speciální váhy pro RS centrum ve Všeobecné fakultní nemocnici, která umí nejen zvážit, ale také změřit procento svalové a tukové hmoty. Dále pak měří BMI, útrobní tuk, tělesnou tekutinu, bazální metabolismus, kostní hmotu a další.

Pro nás je však důležitá především informace o svalové a tukové hmotě, kterou využijeme při plánování pohybových a cvičebních aktivit pro pacienty s RS. Kontrola tělesné hmotnosti a pravidelný pohyb se považuje za nezbytnou součást léčby chronického neuroimunitního onemocnění jako je roztroušená skleróza (RS).

Bohužel nemá naše rehabilitační pracoviště dostatek prostředků pro pořízení této váhy, kterou upotřebíme v běžné poradenské praxi i při výzkumných aktivitách našeho RS centra.

Pořizovací cena váhy Tanita SC 240-MA se softwarem je 47.788 Kč. Ve spolupráci s Nadačním fondem Impuls se tedy nyní pokoušíme na tuto váhu sehnat finanční prostředky. Chtěli jsme Vás proto poprosit, zda nám nechcete k Vánocům na tuto váhu přispět. Budeme moc vděčni, za jakýkoli Váš finanční příspěvek, který pošlete na konto Nadačního fondu Impuls: 19-2833670227/0100, do zprávy pro příjemce prosím napište VÁHA. V případě větší částky není problém vystavení darovací smlouvy (pro snížení daně), v tomto případě kontaktujte prosím přímo NF Impuls.

Moc děkujeme a věříme, že společnými silami dame potřebnou částku dohromady a Ježíšek nám váhu přinese 🙂

Váš rehabilitační tým RS centra (Klára, Lucka, Petr, Edita, Lucka, Petr, Renata, Kamila).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email