Search
Close this search box.

Přispějte na “kouzelnou váhu” RS centru při VFN

váha

Rádi bychom Vás touto cestou poprosili o pomoc s pořízením speciální váhy pro RS centrum ve Všeobecné fakultní nemocnici, která umí nejen zvážit, ale také změřit procento svalové a tukové hmoty. Dále pak měří BMI, útrobní tuk, tělesnou tekutinu, bazální metabolismus, kostní hmotu a další.

Pro nás je však důležitá především informace o svalové a tukové hmotě, kterou využijeme při plánování pohybových a cvičebních aktivit pro pacienty s RS. Kontrola tělesné hmotnosti a pravidelný pohyb se považuje za nezbytnou součást léčby chronického neuroimunitního onemocnění jako je roztroušená skleróza (RS).

Bohužel nemá naše rehabilitační pracoviště dostatek prostředků pro pořízení této váhy, kterou upotřebíme v běžné poradenské praxi i při výzkumných aktivitách našeho RS centra.

Pořizovací cena váhy Tanita SC 240-MA se softwarem je 47.788 Kč. Ve spolupráci s Nadačním fondem Impuls se tedy nyní pokoušíme na tuto váhu sehnat finanční prostředky. Chtěli jsme Vás proto poprosit, zda nám nechcete k Vánocům na tuto váhu přispět. Budeme moc vděčni, za jakýkoli Váš finanční příspěvek, který pošlete na konto Nadačního fondu Impuls: 19-2833670227/0100, do zprávy pro příjemce prosím napište VÁHA. V případě větší částky není problém vystavení darovací smlouvy (pro snížení daně), v tomto případě kontaktujte prosím přímo NF Impuls.

Moc děkujeme a věříme, že společnými silami dame potřebnou částku dohromady a Ježíšek nám váhu přinese 🙂

Váš rehabilitační tým RS centra (Klára, Lucka, Petr, Edita, Lucka, Petr, Renata, Kamila).

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email