Search
Close this search box.

Cena MOSTY

bridge-1385938_960_720

NRZP ČR každoročně vyhlašuje cenu MOSTY pro ocenění nejlepších projektů, jednotlivců či konkrétních činů ve prospěch osob se zdravotním postižením. Nominovat lze do 31. prosince 2019. I za letošní rok budou oceněny cenou mosty instituce, nestátní subjekty a osobnosti.

NRZP ČR vybírá nominované projekty z vašich návrhů, a proto se na vás obracíme, abyste nám nejpozději do konce roku poslali vaše návrhy na ocenění za mimořádnou aktivitu nebo čin ve prospěch těchto osob. Na cenu MOSTY bylo za uplynulé období navrženo bezmála tisíc projektů, počinů nebo osobností, z nichž více jak dvě stě padesát převzalo ocenění.

Za rok 2019 bude ocenění uděleno ve čtyřech kategoriích:

  1. cena pro instituci veřejné správy
  2. nestátní subjekt
  3. osobnost hnutí osob se zdravotním postižením
  4. zvláštní cena.

Vážení přátelé, prosíme Vás, abyste navrhli a nominovali na cenu MOSTY 2019 aktivity, projekt či osobnost z Vašeho okolí. Návrh na udělení ceny se podává na předepsaném formuláři, který naleznete společně se soutěžním řádem ceny v odkaze pod textem.

Vyplněný návrh odešlete na adresu NRZP ČR, Partyzánská 7, 170 00 Praha 7, nebo elektronicky na emailovou adresu nrzpcr@nrzp.cz. Uzávěrka pro podávání návrhů je 31. prosince 2019. Výsledky ceny MOSTY 2019 budou slavnostně vyhlášeny a ceny uděleny příští rok 24. března ve Zlíně. Podrobnosti o akci naleznete v časopisu MOSTY a na stránkách www.nrzp.cz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email