Search
Close this search box.

Svatoanenské slavnosti jsou již za rohem!

BylinkovaZahrada4

Opět se můžete těšit na úžasné zahradní Svatoanenské slavnosti v Domově sv. Josefa v Žirči. Areál ožije 24. července 2021 velmi pestrým programem, kde si vybere opravdu každý!

Tyto slavnosti však kromě úžasných představení, hudby, stánků a pochutin, nesou velmi důležitou myšlenku. Lidé s roztroušenou sklerózou jsou mnohdy následkem tohoto onemocnění odkázáni na péči druhých a každodenní radosti musejí jít stranou. Den těchto slavností chce však poukázat na to, že bychom neměli vytvářet hranice mezi světem hendikepovaných a zdravých lidí. Radovat se totiž může každý člověk.

Pokud tedy neminete tuto akci, můžete zažít plnohodnotný den, kterým zároveň pomůžete lidem, kteří se potýkají s obtížnou životní cestou.

Program:
Ze začátku tohoto nastávajícího dne se můžete těšit na krásnou mši svatou v kostele sv. Anny. Dále se Vám představí řemesla , kde zjistíte pestré informace z období středověku až po 19. století. Uvidíte zajímavé oděvy a nepřijdete ani o ochutnávku na místě pečeného voňavého chleba. Můžete hádat, kdo byl caletník? Nebojte, všechno se dozvíte. Kdyby Vás zajímalo vyprávění o léčivých bylinách , můžete se také přidat.

Jako tradičně nebude chybět ani bohatý řemeslný jarmark, kde najdete všechno, na co ji jen vzpomenete.
A protože hudba celkově léčí a přináší pocity uvolnění, radosti, nachystali jsme si pro Vás hudební program, kde uslyšíte skvělé hudební kapely jako jsou Hradišťaň, Grošáci, Voxel nebo Quantum Minoris. Kromě těchto hudebních vstupů uslyšíte také hudební skupinu Barunka z České skalice, která vám oživí náměstí zpěvy z 19. století.

Nebojte se, pro děti je program též velmi pestrý. Jízda na koních, nebo dřevěný kolotoč, to všechno bude k dispozici.
Odpočívat můžete v naší klidem zalité Bylinkové zahradě nebo u nás můžete objevit úžasné Cyklomuzeum Věříme, že se Vám tato slavnostní akce zalíbí a budete odcházet s dobrou náladou a pocitem, že jste mohli svou přítomností přispět pro dobrou věc.

Zdroj: kralovedvorsko.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email